Farma Michael – místo jako vystřižené z pohádkové knížky

Plánujete váš velký den či příjemnou akci s vašimi zaměstnanci? Ať už tak, nebo jinak, dusot koní, vůně čerstvě upečeného pečiva, zelené louky, klid a zvěř na Farmě Michael, vás jednoznačně učaruje svou osobitou a uklidňující atmosférou, která kombinuje současnost i minulost.  

Zažijte svatbu jako z pohádky

Svatba jako z pohádky? To je snem snad každé z nás. Farma Michael vám může nabídnout své prostory pro prožití nezapomenutelného velkého dne, kdy si se svým protějškem můžete říct své ano. Můžete si zde vychutnat vynikající jídlo, osobité prostředí, krásnou výzdobu a příjemné ubytování. O vše se postarají specialisté a vyškolení pracovníci, kteří vám pomohou zajistit nezapomenutelnou svatbu na klíč.

Obrovským plusem tohoto resortu je soukromí. Nikdo vás nebude rušit, nahlížet či cokoli jiného. Z tohoto důvodu je farma velmi oblíbená i u celebrit a známých tváří, jako je pilot Formule 1, Taťána Kuchařová a mnoho jiných, kteří chtějí svůj den oslavit v naprostém soukromí. Svatba v přírodě je jednoznačně ideální pro všechny, kteří milují klid a boho styl.

Firemní akce na míru pro vás

Farma je nejen skvělým místem pro svatbu, ale také pro firemní akce. Ať už je cílem této akce pouze zábava se zaměstnanci, školení, jednání či jako poděkování za věrnost a stálost vašich zaměstnanců, rozhodně nikam nespěchejte a na pár dnů se tu ubytujte. Využít můžete obyčejné, ale i léčebné projížďky na koni pod dohledem fyzioterapeuta. Večer, ale i během dne si oddechněte ve wellness s vířivkou, bazénem, ale i finskou saunou.

Tvrz je obklopena dvěma rybníky, golfovým hřištěm a stájemi. Milovníci klidného a odpočinkového rybaření si také jistě přijdou na své. Firemní večírky uprostřed přírody jsou vždy těmi nejlepšími.

Get in Touch

Další články autora

Pracujete z domova? Vybavte si pracovnu i další místnosti na IBA nábytek

Za poslední dobu se stalo zcela běžné pracovat čas od času z domu. Aby nám toto místo pro práci bylo pohodlné, budeme si potřebovat vybavit...

Víte, kde nakoupit kvalitní nábytek do celého domu či bytu na jednom místě?

Není vůbec snadné najít prodejce, u něhož se můžeme plně spolehnout, že nabízené zboží je kvalitní a do detailů propracované. Často se setkáváme s prodejci,...

Co je příčinou chronického ekzému a co způsobuje

Trápí vás neustálý pocit suchých rukou, které jsou tak podrážděné, až se na nich tvoří mikrotrhlinky? V tom případě se možná potýkáte s chronickým ekzémem, který...

Reklama

Nejnovější články