Už jste ochutnali nejlepší produkty španělské gastronomie? Najdete je na eDelikatesy.cz

Ti, kteří pravidelně nebo alespoň tu a tam hledají kvalitní španělské potraviny na našem trhu, možná znají e-shop eDelikatesy.cz. Pražané i mnozí hosté hlavního města také navštěvují jeho kamennou prodejnu na adrese Vyšehradská 6 v Praze, kde je otevřeno každý den. Pokud totiž ochutnáte ve slunném Španělsku jeho delikátní kuchyni, s velkou pravděpodobností se zařadíte mezi ty, kteří si ji budou chtít připravit i doma. Aby vám ale jídlo chutnalo tak, jako ve Španělsku, je potřeba mít pravé španělské suroviny.

Zásobte se trvanlivými potravinami

Nakupte si do zásoby některé z trvanlivých potravin. eDelikatesy.cz nabízí v této sekci těstoviny, rýži, koření, chipsy a ořechy, kávu, čaje, vinný ocet, olivové oleje a paellu.

Koupit si tak můžete doporučenou rýži na paellu Bomba, koření na paellu i nepostradatelný šafrán, připravenou gourmet Paellu od Queridas Carmen či dárkovou Paellu od Carmencity. Nechybí ani tradiční vinné octy typu Jerez, balsamica, sladké Arrope nebo octy ze šumivého vína. Anebo ochutnejte chipsy s lanýžovou příchutí, kávu praženou v Madridu firmou La Mexicana s tradicí sahající 125 let zpět a mnohé jiné.

Speciality a sladkosti nejen pro mlsné

Na eDelikatesy.cz najdete i mnoho zajímavých specialit, které ocení mlsouni i skuteční gurmáni. Máte rádi omáčky, pesta nebo salsy? Vyberte si, nebudete litovat. Nebo hledáte konzervovanou zeleninu nebo mořské plody? Ty španělské patří k nejlepším, jaké si můžete dopřát. Ať už si připravíte polévku, hlavní jídlo, zdravý a chutný salát na svačinu nebo večeři, vaše chuťové buňky budou jásat.

Určitě vás potěší sladkosti jako fíky v čokoládě, turrón nebo třeba nejrůznější bonbonky s příchutěmi.  

Nápoje alko i nealko, víno, dárkové sady, sýry, šunku, salámy a jiné výborné produkty ze Španělska najdete na eDelikatesy.cz.

Předchozí článekFarma Michael – místo jako vystřižené z pohádkové knížky
Další článekCo je příčinou chronického ekzému a co způsobuje

Get in Touch

Další články autora

Pracujete z domova? Vybavte si pracovnu i další místnosti na IBA nábytek

Za poslední dobu se stalo zcela běžné pracovat čas od času z domu. Aby nám toto místo pro práci bylo pohodlné, budeme si potřebovat vybavit...

Víte, kde nakoupit kvalitní nábytek do celého domu či bytu na jednom místě?

Není vůbec snadné najít prodejce, u něhož se můžeme plně spolehnout, že nabízené zboží je kvalitní a do detailů propracované. Často se setkáváme s prodejci,...

Co je příčinou chronického ekzému a co způsobuje

Trápí vás neustálý pocit suchých rukou, které jsou tak podrážděné, až se na nich tvoří mikrotrhlinky? V tom případě se možná potýkáte s chronickým ekzémem, který...

Reklama

Nejnovější články