Různý věk, křivky i barva pleti! Mirren, Cabello či Bruna podpořily ženy ve světě

Výhled na dominantu Paříže, slavné a silné ženy na molu, ale také místo, které má v historii výjimečnou symboliku – v rámci nedávného pařížského týdne módy se uskutečnila v metropoli Francie speciální módní přehlídka.

Pravda 08.10.2021 09:00 Paris Fashion S / S 2022 L’Oreal Foto: SITA / AP, Vianney Le Caer
Zpěvačka Camila Cabello na módní přehlídce v Paříži.
V tomto případě nešlo o prezentaci kolekce jediného ateliéru či módní firmy, ale pod záštitou známého kosmetického gigantu se na molu předváděly známé dámy i méně známé modelky v kreacích různých značek. Firma L’Oreal Paris už počtvrté připravila módní šou pod názvem Le defilé L’Oréal Paris, kterého se zúčastnilo množství slavných tváří ze světa filmu, hudby či showbyznysu.

Prohlídka slavných žen pod Eiffelovkou
FOTOGALERIE
Herečka Amber Heard na výroční módní show …
Herec Nikolaj Coster-Waldau známý ze seriálu …

  • 7Francúzska modelka Noemie Lenoir.
    Zástupcem organizátora se podařilo na pařížské molo pod širým nebem přivést dámy jako Helen Mirren, Amber Heard zda Camillu Cabeloovú nebo Cindy Bruna. Držitelka Oscara Mirren překvapila temným líčením s výraznou oční linkou a stíny, předvedla se v kalhotovém kostýmu.

Herečku Amber Heard oblékli stylisté do pudrového kalhotového overalu lemovaného peřím a například americko-kubánská zpěvačka a herečka Camilla Cabel vypadala půvabně a dívčí v krátkých šatech s florální potiskem a jemnými volánky.

Pause0% VolumeAd
zvětšit
Herečka Helen Mirren byla také mezi modelkami … Foto: SITA / AP, Vianney Le Caer
Herečka Helen Mirren byla také mezi modelkami na přehlídce značky L’Oreal Paris v Paříži.
Punc topmodelingovej úrovně, společně i s odvážnějším stylingem, potom na molo přinesla například zmíněna Cindy Bruna. Dlouhonohá kráska se předvedla v metalických legínách a výrazném Fuksiové saku s oversized střihem.

Samozřejmě, přítomnost těchto dam nebyla tak docela náhodná – většina z nich je totiž Ambasadorky kosmetických kampaní francouzské firmy, která zároveň prohlídkou oslavovala 50. výročí vzniku známého sloganu „protože vy za to stojíte“.

DIOR SS22 RUNWAY LOOK 16
ČTĚTE VÍCE
Zářivé barvy, štíhlá silueta, disko i hranaté střihy: Dior v Paříži servíroval novou módu
Prohlídka se přitom konala v prostorách Parvis des Droits de L’Homme, kde byla poprvé přijata Všeobecná deklarace lidských práv a poselstvím akce bylo také posílení postavení každé ženy na celém světě. Výběr lokace se rovněž nesl v duchu závazku organizovat tuto akci na výjimečných místech Paříže, domova celosvětové kosmetické jednotky.

Ženskou sestavu přitom v nedělní pozdní odpoledne, kdy se módní show konala, doplnil i pohledný Nikolaj Coster-Waldau, herec známý zejména z hitu Hra o trůny. V galerii se podívejte známé modelky, ale i dámy, které zastoupili ženy každého věku, tvarů či barvy pleti.

Get in Touch

Další články autora

Jaké má jaspis účinky a jak je uchovat?

Jaspis má podle ezoterického názorového proudu zvláště širokou škálu léčebných účinků. Například červená varieta tak souvisí s krví a krevním oběhem. Působit má údajně...

Transplantace letos zachránily 98 životů. Které orgány se transplantují nejvíce?

Až 181 lidských životů se podařilo zachránit v minulém roce na Slovensku díky dárcovství a transplantaci orgánů, a to i přes náročné pandemické situaci,...

Od zánětu dásní až k mozkové příhodě

Bolest zubů nás ví pořádně potrápit, o prořezávání osmiček ani nemluvě. V dnešní době se o propojení mezi ústní dutinou a zbytkem těla intenzivně...

Reklama

Nejnovější články