Pracujete z domova? Vybavte si pracovnu i další místnosti na IBA nábytek

Za poslední dobu se stalo zcela běžné pracovat čas od času z domu. Aby nám toto místo pro práci bylo pohodlné, budeme si potřebovat vybavit pracovnu či pracovní koutek umístěný někde v domácnosti. Zamilujete si klasická křesla, či vás spíše osloví zámecký nábytek, v jehož stylu se některé kusy nábytku mohou nést? Překvapí vás nejen vzhledem, ale také možnostmi úložného prostoru a funkčností.

Pohodlná designová křesla či italské rozkládací pohovky? Pro práci i k odpočinku.

Pokud máte v pracovně trochu místa, či vás čas od času přijde někdo navštívit nebo konzultovat pracovní či osobní záležitosti, upotřebíte designová křesla, která mohou barevně do pracovny zapadnout, či se mohou naprosto vymykat. Designová křesla jsou dostatečně velká pro pohodlné usazení, některá z nich mají také područky. V případě, že však přece jen dáváte přednost klasice, poohlédněte se po zámeckých, která se vyznačují prostorností a pohodlným čalouněním.

Odpočinek po práci

Ať už k odpočinku po práci, posezení s přáteli nebo pro potřebu přenocování, mohou přijít vhod  italské sedačky Alterego Divani, které jsou vysoce kvalitní. Mile vás překvapí nejen svým vzhledem, ale také zabudovanou matrací, díky které tyto sedačky na každodenní spaní poskytnou místo k odpočinku nejen v průběhu dne, ale také noci.

Je jasné, že pokud budete sedačku využívat častěji, její běžné ušpinění bude rychlejší, případně častější. Aby bylo možné sedačku udržovat vždy ve 100% čistotě, obsahují částečně nebo plně snímatelné potahy, které je možné jednoduše vložit do pračky.

Říkáte si, že není možné narazit na sedačku, která je kvalitní, elegantní a pohodlná, to vše za dostupnou cenu? Máme pro vás ještě jeden benefit, kterým je snadný a rychlý rozklad rozkládací sedačky na každodenní spaní.

Pokud se však raději poohlédnete po skutečném lůžku, IBA nábytek nabízí také moderní postele do vaší ložnice.

Get in Touch

Další články autora

Pracujete z domova? Vybavte si pracovnu i další místnosti na IBA nábytek

Za poslední dobu se stalo zcela běžné pracovat čas od času z domu. Aby nám toto místo pro práci bylo pohodlné, budeme si potřebovat vybavit...

Víte, kde nakoupit kvalitní nábytek do celého domu či bytu na jednom místě?

Není vůbec snadné najít prodejce, u něhož se můžeme plně spolehnout, že nabízené zboží je kvalitní a do detailů propracované. Často se setkáváme s prodejci,...

Co je příčinou chronického ekzému a co způsobuje

Trápí vás neustálý pocit suchých rukou, které jsou tak podrážděné, až se na nich tvoří mikrotrhlinky? V tom případě se možná potýkáte s chronickým ekzémem, který...

Reklama

Nejnovější články