Manžel miluje podpatky na jejích nohou

1
Slováci si ji pamatují jako královnu krásy, později se prosadila iv oblasti public relations. Veronika Vágnerová Husárová však nezahálí. Nejnovější si splnila svůj dlouholetý sen.

zg, Pravda 06.10.2021 06:00 thumbnail IMG 7085 Foto: archiv Veroniky Vágnerová Husarova
Veronika Vágnerová Husárová s lodičkou vlastní značky vé.
Řeč je o vlastní značce dámské obuvi – lodičkách na podpatku, které uvedla před pár dny v rámci komorního představení v Bratislavě. Elegantní linie, sexy tvar, plejáda barev a relativně vysoké podpatky jsou atributy, které produkty pod Vágnerová vlastní značkou přinášejí.

„Tančila jsem společenské tance, takže na podpatcích jsem od svých sedmi, možná osmi let. A podpatky miluji. Jsou součástí mého života už velmi dlouho, „vysvětlila na úvod Veronika Vágnerová. Zároveň se přiznala, že její vášeň pro nošení bot na vysokém podpatku ještě povzbudil její vlastní manžel. „Jsme spolu už sedmnáct let a on na mně podpatky také miluje. Takže vlastně je celý tento sen jakýmsi vyústěním toho, co je přítomné v mém životě tak dlouhý čas, „pokračovala Vágnerová.

zvětšit
Lodička z nové kolekce slovenské značky VE, … Foto: archiv Veroniky Vágnerová Husarova
Lodička z nové kolekce slovenské značky VE, za níž stojí bývalá Miss Slovensko Veronika Vágnerová Husárová.
Ačkoli sama nosí i obuv od renomovaných designérských jmen, důležité prý pro ni bylo, aby přinesla na domácí trh obuv, která je sexy, zároveň kvalitní, ale nezruinuje zcela peněženku normální Slovenky. „Myslím si, že ve výsledku se nám to podařilo, protože jsme zachovali kvalitu, přičemž cena je příznivější,“ komentovala Vágnerová Husárová.

Pause0% VolumeAd
Přestože značka je registrována na Slovensku, výrobu domácí produkce pokrýt nedokázala. Veronika si však myslí, že není na škodu, pokud se obuv vyrábí tam, kde má její výroba dlouholetou tradici. Ano, mluvíme o Itálii. Tam vzniknou i nové kousky, kolekce Velvet (s novými dezény a ještě vyšším podpatkem), s níž by chtěla přijít na vánoční trh.

zvětšit
Lodička z nové kolekce slovenské značky VE, … Foto: archiv Veroniky Vágnerová Husarova
Lodička z nové kolekce slovenské značky VE, za níž stojí bývalá Miss Slovensko Veronika Vágnerová Husárová.
V dostupné nabídce je momentálně několik barevných variací a podpatek s výškou 10,5 centimetru. „Volila jsem tuto výšku i proto, aby je ženy mohly nosit během dne delší dobu – přece jen ne všechny z nás jsou na podpatky zvyklé,“ vysvětlila. Vzápětí však dodala, že ona sama nosí zásadně podpatek s výškou 12 centimetrů.

„Nemám s tím žádný problém. I běžet se v nich dá, „uzavřela s úsměvem.

Get in Touch

Další články autora

Pracujete z domova? Vybavte si pracovnu i další místnosti na IBA nábytek

Za poslední dobu se stalo zcela běžné pracovat čas od času z domu. Aby nám toto místo pro práci bylo pohodlné, budeme si potřebovat vybavit...

Víte, kde nakoupit kvalitní nábytek do celého domu či bytu na jednom místě?

Není vůbec snadné najít prodejce, u něhož se můžeme plně spolehnout, že nabízené zboží je kvalitní a do detailů propracované. Často se setkáváme s prodejci,...

Co je příčinou chronického ekzému a co způsobuje

Trápí vás neustálý pocit suchých rukou, které jsou tak podrážděné, až se na nich tvoří mikrotrhlinky? V tom případě se možná potýkáte s chronickým ekzémem, který...

Reklama

Nejnovější články